Oferty pracy

POSZUKUJEMY PRACOWNIKA

Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno – Spożywczego w Szreniawie zatrudni:

Asystenta/Asystentkę konserwatorskiego/ą w dziale Głównego Konserwatora Zbiorów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe konserwatorskie (ukończone studia na kierunku konserwacja i restauracja dzieł sztuki lub studia podyplomowe),
  • wykształcenie wyższe techniczne, artystyczne bądź chemiczne z gotowością do podjęcia studiów podyplomowych konserwatorskich,
  • umiejętności organizacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • samodzielność w działaniu,
  • inicjatywa,
  • chęć podnoszenia kwalifikacji,
  • znajomość języka obcego (angielski, niemiecki) na poziomie zaawansowanym lub średniozaawansowanym.

Zakres obowiązków:

  • ocena stanu zachowania obiektów zabytkowych,
  • typowanie eksponatów do prac konserwatorskich,
  • realizacja prac związanych z zabezpieczaniem, konserwacją i restauracją muzealiów zgodnie zasadami obowiązującymi w muzealnictwie i konserwatorstwie,
  • dokumentowanie działań konserwatorskich,
  • współpraca z innymi instytucjami w zakresie objętym zadaniami Działu,
  • uczestniczenie w opracowywaniu planów i sprawozdań,
  • wprowadzanie nowych metod i technologii,
  • udział w kosztorysowaniu prac oraz przygotowywaniu wniosków na dofinansowanie prac konserwatorskich.

Wskazane:

  • doświadczenie w konserwacji drewnianych obiektów zabytkowych,
  • doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu i prowadzeniu prac konserwatorskich,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • ciekawą i satysfakcjonującą pracę w Samorządowej Instytucji Kultury Województwa Wielkopolskiego,
  • możliwość samokształcenia i rozwoju,
  • świadczenia socjalne,
  • kartę Multisport,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • pracę w Szreniawie.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: muzeum@muzeum-szreniawa.pl w terminie do 31.03.2024r. z dopiskiem „Praca w Dziale Konserwacji”.

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty oraz zastrzegamy sobie prawo do zakończenia rekrutacji przed podanym wyżej terminem.

Administratorem Danych Osobowych jest Muzeum Narodowe Rolnictwa w Szreniawie z siedziba w Szreniawie (kontakt: ul. Dworcowa 5, 62-052 Szreniawa, tel. 61 810 76 29, e-mail: muzeum@muzeum-szreniawa.pl).

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie określonym w przepisach prawa pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. A i C ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez cztery miesiące od dnia przesłania CV.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały automatyzowanemu przetwarzaniu.

Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w liście motywacyjnym oraz CV  przez Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie z siedzibą Szreniawie, Szreniawa, ul. Dworcowa 5, 62-052 Komorniki”