WARSZTATY EDUKACYJNO – PLASTYCZNE:

„SOWA MĄDRA GŁOWA”

Czego symbolem jest sowa? Czym różni się od innych ptaków? Czy poluje tylko w nocy i dlaczego to łowiec doskonały?

Aby odpowiedzieć sobie na te i inne pytania zapraszamy na warsztaty edukacyjno – plastyczne do naszego muzeum. To magiczne miejsce, w którym można odkryć wiele przyrodniczych tajemnic. Jedną z nich może być spotkanie z tym skrzydlatym drapieżnikiem. Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się również jakie są sowie zwyczaje, dlaczego w lesie tak ważne są martwe drzewa i czy wszystkie sowy mieszkają w dziuplach.

Na zakończenie spotkania przewidujemy warsztaty plastyczne, podczas których uczestnicy wykonają „Wesołą sówkę”

Do wspólnej zabawy zapraszamy grupy zorganizowane: szkolne i przedszkolne – uczestnicy półkolonii.

Terminy warsztatów: 25.06 – 30.08.2024 roku godzina 9.00,11.00 lub 13.00

Koszt udziału w warsztatach: 8 zł bilet wstępu do muzeum i 70 zł od grupy (koszt przeprowadzenia warsztatów), 90 zł usługa przewodnicka po muzeum.

Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu: 503173980,  61 818 12 11

lub adresem e-mail k.chojnicka@muzeum-szreniawa.pl