AktualnościWydarzeniaMedal Hipolit Cegielski 1813-1868

Konferencja

W dniach 25-26 kwietnia br. w Szreniawie odbędzie się konferencja poświęcona Hipolitowi Cegielskiemu, dziejom założonej przez niego fabryki oraz wartościom wyznawanym przez najbardziej znanego poznańskiego przemysłowca. Wydarzenie organizują: Muzeum Narodowe Rolnictwa w Szreniawie, Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego, Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy oraz Fundacja „Zakłady Kórnickie”. Szczegóły w komunikacie 1.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji. Czynnych uczestników prosimy o wypełnienie stosownego kwestionariusza i przesłanie go na adres m.niestrawski@muzeum-szreniawa.pl lub m.senger@muzeum-szreniawa.pl. Słuchaczy również prosimy o zasygnalizowanie swego zainteresowania za pomocą wiadomości wysłanej na jeden z podanych adresów.

Medal Hipolit Cegielski 1813-1868