logo muzeum

Wycieczka po muzeum

Aby rozpocząć zwiedzanie, należy udać się do kasy biletowej, a następnie skierować się do wyjścia z budynku, które prowadzi przez automatycznie rozsuwane drzwi. Obszar całego muzeum tworzy prostokąt o powierzchni 10 hektarów i rozciąga się na długości około 650 metrów. Podzielić go można na dwa obszary – rozpoczynającą się od wejścia część parkową i dalszą,…

Parking

Przed budynkiem z wejściem głównym do muzeum, w odległości 30 m, po lewej stronie, znajdują się dwa miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami, oznaczone piktogramem osoby na wózku W odległości 100 m od wejścia znajduje się wybetonowany parking ogólnodostępny. W odległości 20 m, po lewej stronie budynku wejściowego, znajduje się zadaszony parking dla rowerów.