DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH (KLAS 0 – III) I PRZEDSZKOLI

POKAZY WIELKANOCNE

1 – 30 marca 2023 r.

Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie organizuje imprezę edukacyjną dla grup szkolnych (klas 0 – III) i przedszkolnych poświęconą tradycjom związanym ze świętami wielkanocnymi.

W ramach pokazów proponujemy:

• przedstawienie (około 30 minut)
  • zajęcia plastyczne zróżnicowane w zależności od wieku dzieci: malowanie pisanek (dzieci szkolne); kolorowanka z motywem wielkanocnym (dla dzieci przedszkolnych) (około 20 – 25 minut);
  • kiermasz świąteczny (możliwość zakupu świątecznych drobiazgów);
  • skorzystanie z kącika śniadaniowego z herbatą;
  • wizytę u zwierząt (około 15 minut)
  • obejrzenie wystawy pisanek oraz ekspozycji dawnego stołu wielkanocnego w jadalni pałacu

Pokazy odbywać się będą w następujących godzinach:

9.00 – dla szkół (klasy O – III)

11.00 – dla przedszkoli

Przedstawienie zaczyna się punktualnie o wyznaczonych godzinach. Prosimy o przybycie z grupą 15 minut przed wyznaczoną godziną.

Z uwagi na obsługę grup szkolnych i zajęte pomieszczenia, grupy przedszkolne prosimy o przyjazd nie wcześniej niż o 10.40.

Parking i wejście dla grup na „Pokazy Wielkanocne” znajduje się w pobliżu budynku „rządcówki” i pałacu.

Przewidywany czas pobytu grupy – około 2,5 – 3  godziny (łącznie z przerwą śniadaniową)

Odpłatność za udział w pokazach wynosi 28 zł od osoby, opiekunowie – wstęp bezpłatny

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie telefonicznie.

Informacje oraz zapisy – Dział Organizacji Wystaw, Imprez i Obsługi Widza Muzealnego,

kasa  tel. 61/810 76 29 w. 21, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00.